KOMUNIE ŚWIĘTE

UWAGA! PRZYJMUJEMY REZERWACJE 
Przypominamy o trwających rezerwacjach na przyjęcia z okazji Komunii Świętych na rok 2022 i 2023 w lokalu. Informujemy, iż przyjmujemy również rezerwacje na cateringi komunijne z dowozem na rok 2022. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji na temat oferty można uzyskać dzwoniąc do nas na numer 793 554 660, pisząc maila, bądź kierując zapytanie przez nasze social media.

CATERING NA TWOJE PRZYJĘCIE

Organizujesz drobną uroczystość rodzinną w domu? Chrzciny, urodziny, przyjęcie weselne? Może po prostu będziesz mieć gości ? Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom proponujemy catering okolicznościowy z dowozem! Więcej informacji w zakładce Catering okolicznościowy.
UWAGA! PROMOCJA !

Rabaty na przyjęcia weselne ! 

Zaplanuj z nami swoje wymarzone wesele i zgarnij rabat nawet do -20%. Promocją objęte jest wiele ATRAKCYJNYCH WOLNYCH TERMINÓW w roku 2021. Więcej szczegółów można uzyskać dzwoniąc na numer 793 554 660, pisząc do nasz maila, bądź kontaktując się z nami na social mediach (Facebook, Instagram).

  

Planujesz przyjęcie weselne?

Proponujemy promocyjny pakiet weselny na rok 2022, tylko u nas kompleksowa oferta w atrakcyjnej cenie. Chętnie doradzimy i pomożemy zorganizować niezapomniane przyjęcie.


 Zarezerwuj swoje miejsce!