ŚWIĘTA !

Serdecznie dziękujemy!  

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług i zamówili u nas potrawy świąteczne. Wszystkim klientom i sympatykom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia na Święta i nadchodzący Nowy Rok.

Jeśli posmakowały Wam nasze potrawy koniecznie sprawdzicie nasz catering całoroczny!
Więcej szczegółów można znaleźć w zakładce Catering -  weekendowy. W przypadku gdy zaczynacie planować drobne uroczystości rodzinne np. chrzciny, urodziny to koniecznie sprawdźcie zakładkę Catering - catering okolicznościowy. 
UWAGA!

Warszawska91 jest otwarta.
Dostarczamy cateringi z dowozem!

Działamy zgodnie z wszystkimi wytycznymi sanepidu oraz aktualnymi zasadami bezpieczeństwa. Na bieżąco monitorujemy sytuację epidemiologiczną w regionie. Wszystkie szczegóły dotyczące funkcjonowania lokalu i naszych usług można uzyskać dzwoniąc pod numer 793 554 660. Zmiany obowiązujące od dnia 24.10.2020 - zgodnie z nowymi obostrzeniami informujemy, iż działalność stacjonarna naszego lokalu zostaje zawieszona do odwołania,  prowadzimy wyłącznie sprzedaż na wynos i dowóz. Wszystkie informacje będziemy aktualizować na bieżąco.  
UWAGA! PROMOCJA !

Rabaty na przyjęcia weselne ! 

Zaplanuj z nami swoje wymarzone wesele i zgarnij rabat nawet do -20%. Promocją objęte jest wiele ATRAKCYJNYCH WOLNYCH TERMINÓW w roku 2021. Więcej szczegółów można uzyskać dzwoniąc na numer 793 554 660, pisząc do nasz maila, bądź kontaktując się z nami na social mediach (Facebook, Instagram).

PRZYJĘCIA KOMUNIJNE !

Posiadamy ostatnie wolne miejsca na przyjęcia komunijne w roku 2021. Chętnych zapraszamy do szybkiego kontaktu w celu rezerwacji miejsc! Jednocześnie przypominamy o trwających rezerwacjach na rok 2022 i 2023. Więcej informacji o naszej ofercie komunijnej w zakładce Imprezy okolicznościowe - Komunie.

  

Planujesz przyjęcie weselne?

Proponujemy promocyjny pakiet weselny na rok 2021 lub 2022, tylko u nas kompleksowa oferta w atrakcyjnej cenie. Chętnie doradzimy i pomożemy zorganizować niezapomniane przyjęcie.


 Zarezerwuj swoje miejsce!