JESTEŚMY OTWARCI!

Informujemy, że Warszawska91 jest otwartaBez zmian! Ciągle dostarczamy cateringi z dowozem! 
Działamy zgodnie z wszystkimi wytycznymi sanepidu oraz aktualnymi zasadami bezpieczeństwa. Na bieżąco monitorujemy sytuację epidemiologiczną w regionie. Wszystkie szczegóły dotyczące funkcjonowania lokalu i naszych usług można uzyskać dzwoniąc pod numer 793 554 660.  Zmiany obowiązujące od dnia 24.10.2020 - zgodnie z nowymi obostrzeniami informujemy, iż działalność stacjonarna naszego lokalu zostaje zawieszona do odwołania,  prowadzimy wyłącznie sprzedaż na wynos i dowóz. Ograniczenie o działalności stacjonarnej wprowadzone jest obecnie na okres dwóch tygodni i  może zostać przedłużone. Wszystkie informacje będziemy aktualizować na bieżąco.  KOMUNIA 2022 i 2023

PRZYPOMINAMY O TRWAJĄCYCH REZERWACJACH NA PRZYJĘCIA KOMUNIJNE PLANOWANYCH NA ROK 2022 i 2023.

Szczegóły dotyczące oferty komunijnej można znaleźć w zakładce Imprezy Okolicznościowe - Komunie. 

UWAGA!

Rabat na przyjęcie weselne w 2021! 

Specjalnie na tą okazje przygotowaliśmy atrakcyjny i kompleksowy pakiet weselny. Zapraszamy do skorzystania z rabatu w wysokości 10% od ceny wspomnianego pakietu. Promocją objęte jest wiele ATRAKCYJNYCH WOLNYCH TERMINÓW w roku 2021. Więcej szczegółów można uzyskać dzwoniąc na numer 793 554 660, pisząc do nasz maila, bądź kontaktując się z nami na social mediach (Facebook, Instagram).


  

KOMUNIA 2021 !

Posiadamy ostatnie wolne miejsca na przyjęcia komunijne w roku 2021. Chętnych zapraszamy do szybkiego kontaktu w celu rezerwacji miejsc!  

Planujesz przyjęcie weselne?

Proponujemy promocyjny pakiet weselny na rok 2021 lub 2022, tylko u nas kompleksowa oferta w atrakcyjnej cenie. Chętnie doradzimy i pomożemy zorganizować niezapomniane przyjęcie.


 Zarezerwuj swoje miejsce!Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku.....