CATERING NA PRZYJĘCIE KOMUNIJNE 2021

Catering na Twoje przyjęcie!

Z powodu dalej utrzymujących się obostrzeń wielu z Was zdecydowało się zorganizować  komunie  we własnych domach. Sprawdźcie naszą ofertę na catering z dowozem! Więcej informacji w zakładce Catering - Catering Komunijny 2021.

KOMUNIE ŚWIĘTE

UWAGA! PRZYJMUJEMY REZERWACJE 
Przypominamy o trwających rezerwacjach na przyjęcia z okazji Komunii Świętych na rok 2022 i 2023. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji na temat oferty można uzyskać dzwoniąc do nas na numer 793 554 660, pisząc maila, bądź kierując zapytanie przez nasze social media.

UWAGA!

Warszawska91 jest otwarta.
Dostarczamy cateringi z dowozem!

Działamy zgodnie z wszystkimi wytycznymi sanepidu oraz aktualnymi zasadami bezpieczeństwa. Na bieżąco monitorujemy sytuację epidemiologiczną w regionie. Wszystkie szczegóły dotyczące funkcjonowania lokalu i naszych usług można uzyskać dzwoniąc pod numer 793 554 660. Zmiany obowiązujące od dnia 24.10.2020 - zgodnie z nowymi obostrzeniami informujemy, iż działalność stacjonarna naszego lokalu zostaje zawieszona do odwołania,  prowadzimy wyłącznie sprzedaż na wynos i dowóz. Wszystkie informacje będziemy aktualizować na bieżąco.  
UWAGA! PROMOCJA !

Rabaty na przyjęcia weselne ! 

Zaplanuj z nami swoje wymarzone wesele i zgarnij rabat nawet do -20%. Promocją objęte jest wiele ATRAKCYJNYCH WOLNYCH TERMINÓW w roku 2021. Więcej szczegółów można uzyskać dzwoniąc na numer 793 554 660, pisząc do nasz maila, bądź kontaktując się z nami na social mediach (Facebook, Instagram).

  

Planujesz przyjęcie weselne?

Proponujemy promocyjny pakiet weselny na rok 2022, tylko u nas kompleksowa oferta w atrakcyjnej cenie. Chętnie doradzimy i pomożemy zorganizować niezapomniane przyjęcie.


 Zarezerwuj swoje miejsce!